NIEDZIELA XII ZWYKŁA – 21 czerwca 2026
- Msze św. codziennie rano o 7,00 a wieczorem o 18,00. W środę i piątek nabożeństwa o 17,30 i wtedy bezpośrednio po nich msza św. W czerwcu 5 minut przed mszą ranną i wieczorną modlimy się litanią do NSPJ.
- W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszam Akcję Katolicką na spotkanie.
- W piątek o 8,00 msza św. dla uczniów, nauczycieli naszej szkoły oraz rodziców dziękujących za cały rok szkolny i rozpoczną się wakacje. Zachęcam do spowiedzi – możliwość codziennie pół godziny przed mszą św.
- W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość odpustową rocznicy konsekracji naszego kościoła parafialnego dedykowanego świętym Piotrowi i Pawłowi, a w poniedziałek, 29 VI dzień uroczystości tych Apostołów. Suma odpustowa będzie poniedziałek o 10,30 i przewodniczyć jej będzie ks. proboszcz z Wólki Pełkińskiej Robert Drążek. Po niej odprawimy również odpustową procesję wokół kościoła. Będą też msze św. o 8,00 i 17,00. Bardzo proszę, aby procesja w przyszły poniedziałek była okazała i z licznym udziałem dzieci (także tych sypiących kwiaty i komunijnych), młodzieży (zwłaszcza tej ostatnio bierzmowanej), rodziców, ministrantów i grup parafialnych.
- Dziękujemy wyznaczonym rodzinom za sprzątanie kościoła; prosimy Parafian z Pawłosiowa z domów numery od 101 do 120 o zadbanie o naszą świątynię.
- prałatowi Janowi Jagustynowi świętującemu dzisiaj swoją kolejną, 51 rocznicę święceń kapłańskich życzymy dalszej gorliwości i zdrowia oraz błogosławieństwa.